Zielony Park


Firma "Budrent" powstała w 2005 roku. Główną jej działalnością są usługi developerskie. W 2007 roku zakończyła ona budowę galerii "Rondo" – wysokiej klasy budynku usługowo-biurowego mieszczącego się u zbiegu ulic Żorskiej, Cieszyńskiej i Bielskiej przy ulicy Bratniej 1 w Pszczynie.

Założycielem spółki jest Jacek Ryt, właściciel Zakładu Remontowo-Budowlanego "Jacek Ryt". Firma ta od 1991 roku do dnia dzisiejszego zajmuje się różnego rodzaju pracami budowlano-remontowymi na terenie województwa śląskiego. Znana ona jest na lokalnym rynku ze swojej solidności, fachowej obsługi i wysokiej jakości świadczonych usług. Współwłaścicielem spółki jest Marek Górka, który posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowej firmie konsultingowej KPMG.

"Zielony Park" jest pierwszą z rozpoczętych inwestycji mieszkalnych. Będzie to położone nad brzegiem jeziora "Łąka" osiedle 15 domków jednorodzinnych. Działka pod to osiedle była bardzo starannie wybrana – zarówno pod względem walorów natury, infrastruktury, jak i połączeń komunikacyjnych z Pszczyną, Tychami, Katowicami i Bielsko-Białą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,

Jacek Ryt
Właściciel S.C. "Budrent"


Usługi developerskie na terenie Pszczyny, Katowic i TychĂłw.
Inwestycje mieszkaniowe, budynki biurowe i usługowe. Domy Katowice, Pszczyna, Tychy.
Projekt: r-h.pl